Monter stoisk i zabudów targowych

Informacje podstawowe

Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie

Wymiar pracy: pełny etat

Miejsce pracy: Wrocław – Iwiny

Twój zakres obowiązków

  • montaż/demontaż modułowych zabudów targowych podczas targów w całej Europie zgodnie z dokumentacją techniczną
  • transport zabudów targowych do miejsca docelowego (bus do 3,5 t)
  • tworzenie elementów konstrukcji zabudów targowych podczas prostych prac produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Zdolności techniczne i manualne (mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi)
  • Doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5t- prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – montaż mebli/zabudów
  • Dyspozycyjność: praca na pełen etat
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w rozwojowej branży
  • Zaplecze socjalne

Zainteresowała Cię ta oferta pracy?

Aplikuj kontaktując się z nami mailowo: damian.madej@cleverframe.com

W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, którego dotyczy Twoja aplikacja.

TELL US WHAT YOU NEED!

Our designers and consultants will help you find the idea for your exhibition system, or you will elaborate on your vision of the promotional construction together. Do not hesitate to contact us.
+48 537 551 045
office@cleverframe.com
Zgody*