Galeria

Stoiska na targi, systemy wystawiennicze, ścianki reklamowe i wiele więcej!

W naszym zespole pracuje kilkadziesiąt osób. Są to m.in. projektanci, monterzy, technolodzy czy pracownicy parku maszynowego. To doświadczenie i zaangażowanie całego zespołu sprawia, że nasze realizacje spotykają się z uznaniem naszych Klientów. Oferowane przez nas systemy wystawiennicze i meble reklamowe wyróżniają się funkcjonalnością i przyciągającym uwagę designem, który doskonale wpisuje się w charakter strategii marketingowych nowoczesnych firm. Współpracujemy z klientami reprezentującymi liczne sektory biznesu, ponadto nasze systemy targowe i rozwiązania ekspozycyjne dotarły już do wielu krajów na całym świecie.

Projekt stoiska targowego - jesteśmy po to, by spełniać Twoje potrzeby oraz wymagania

Stoiska targowe tworzymy w oparciu o konkretny kontekst przestrzenny, estetyczny i funkcjonalny. Korzystamy przy tym z bogatego katalogu wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych, który pozwala nam na tworzenie unikatowych, szytych na miarę realizacji wystawienniczych. Inspiracji do stworzenia nowoczesnych i wyróżniających się stoisk targowych szukamy we wszystkim, co nas otacza - kolorach, fakturach, identyfikacji wizualnej marek, ich portfolio produktowym czy stylu. Wszystkie te elementy są częścią większej układanki - projektu stoiska targowego, które przyciąga uwagę, zaskakuje funkcjonalnością i wyraźnie zaznacza branżową pozycję marki.

Jeśli poszukujesz odpowiedniego rozwiązania wystawienniczego dla swojego biznesu, zapraszamy do kontaktu. Nasi projektanci są także doradcami - pomogą zoptymalizować Twój budżet marketingowy oraz uniknąć niepotrzebnych kosztów w przyszłości.

TELL US WHAT YOU NEED!

Our designers and consultants will help you find the idea for your exhibition system, or you will elaborate on your vision of the promotional construction together. Do not hesitate to contact us.
+48 537 551 045
office@cleverframe.com
Zgody*

Newsletter

terms*